Resultater
2001

 
Resultater
2002

 
Resultater
2003

 
Resultater
2004

 
Resultater
2005

 
Resultater
2006

 
Resultater
2007

 
Resultater
2008

 
Resultater
2009
 
Resultater
2010

 
Resultater
2011

 
Resultater
2012

 
Dato: 15.02.2009 Sted: Fredericia Klasse: Championklasse
Dommer: Dan Ericsson, SE Placering: EXC.1, BHK1, CACIB, BIR, BIG1, BIS5
 
Dato: 04.04.2009 Sted: Århus Klasse: Veteranklasse
Dommer: Ine-Marie Hagelin, SE Placering: EXC.1, BHK1, BIR, BIS1 VETERAN, BIS2
 
Dato: 18.04.2009 Sted: Hedensted (National DKK) Klasse: Veteranklasse
Dommer: Astrid Aas-Lundava, EST. Placering: EXC.1, BHK1, BIR, BIS2 VETERAN, BIG2
 
Dato: 02.05.2009 Sted: Ålborg Klasse: Veteranklasse
Dommer: Marit Sunde, N Placering: EXC.1, BHK1, BIM, BIS1 VETERAN,
 
Dato: 30.05.2009 Sted: Askov Klasse: Veteranklasse
Dommer: Teresa Maddox, GB Placering:EXC.1, BHK1, BIM
 
Dato: 31.05.2009 Sted: Askov Klasse: Veteranklasse
Dommer: Tim Mathiesen, USA Placering: EXC.1, BHK2, BIS - BIM
 
Dato: 13.06.2009 Sted: Vejen Klasse: Veteranklasse
Dommer: Hans Lethinen, FIN Placering: Exc.1, BHK1, BIR, BIS2 veteran, BIG3
 
Dato: 14.06.2009 Sted: Vejen Klasse: Veteranklasse
Dommer: Per Svarstad, SE Placering: Exc.1, BHK1, BIS1 veteran, BIG2.
 
Dato: 04.07.2009 Sted: Sabro Klasse: Veteranklasse
Dommer: Tracy Irving, GB Placering: Exc.1 BIM, BIS1 veteran
 
Dato: 11.07.2009 Sted: Douai, F Klasse: Championklasse
Dommer: Anne Indergaard, N. Placering: Exc.1 BIR
 
Dato: 12.07.2009 Sted: Douai, F Klasse: Championklasse
Dommer: Glenda Cook, AU Placering: Exc.1, BHK1, CACIB, BIR, BIS1 - EURO WINNER
 
Dato: 15.08.2009 Sted: Hillerød Klasse: Veteranklasse
Dommer: Wenche Eikeseth, N Placering: Exc.1, BHK1, BIR, BIG4, Bedste Veteran
 
Dato: 06.09.2009 Sted: Randbøldal Klasse: Veteranklasse
Dommer: Graham Hill, GB Placering: Exc.1, BHK1, BIM, BIS1 veteran
 
Dato: 19.09.2009 Sted: Brøndby Klasse: Veteranklasse
Dommer: Laurent Pichard, CH Placering: Exc.1, BHK1, BIR, BIS2 veteran
 
Dato: 20.09.2009 Sted: Brøndby Klasse: Veteranklasse
Dommer: Ove Germundssen, SE Placering: Exc.1, BHK1, BIR, KBHV09, BIS3 veteran
 
Dato: 03.10.2009 Sted: Gjern Klasse: Veteranklasse
Dommer: Charlotte Høier, DK Placering: Exc.1, BHK1, BIR, BIS veteran, BIS1
 
Dato: 08.10.2009 Sted: Bratislava, SK (verdensvinderudstilling) Klasse: Veteranklasse
Dommer: Kari Järvinen, FIN Placering: Exc.1, reservehan, veteran verdensvinder 2009.
 
Dato: 09.11.2009 Sted: Bratislava, SK Klasse: Championklasse
Dommer: Barbara Müller, CH Placering:  Exc.2, reservehan.
 
Dato: 07.11.2009 Sted: Herning Klasse: Veteranklasse
Dommer: Renée Sporre-Willes, SE Placering: Exc.1, BHK1, BIR, BIS1 veteran
 
Dato: 08.11.2009 Sted: Herning Klasse: Veteranklasse
Dommer: John Walsh, IRL Placering: Exc.1, BHK1, BIR, DKV09,  BIS2 veteran, BEDSTE VETERAN 2009 (DKK)